Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

З усіх подій минулих днів найбільше мене напружила бійка між Бойком і Ляшком на засіданні ВР. Хоча слово «бійка» – не найкраще для цієї ситуації. Бойко, не змінюючи виразу обличчя, немов людина, яка вручну перемелює м’ясо у фарш для котлет, почав п**дить Ляшка після слів про те, що СБУ має зайнятися московськими вояжами проросійських політиків.

Як ви розумієте, я не входжу до числа апологетів Ляшка. Ніхто з прямоходячих не може бути його симпатиком, не кажучи вже про людей розумних.

Мені не до вподоби його манера спілкування, театральність, «скотиняки» та е-декларація. Я добре пам’ятаю, що три депутати РПЛ, включаючи самого Ляшка, є найбагатшими депутатами з числа тих, хто жодного дня не пропрацював в бізнесі. А ще зовсім недавно в прямому ефірі я «допоміг» правій руці Олега Валерійовича, депутату Лозовому, розповісти про свою нову елітну квартиру.  Іншими словами, я знаю, що він – сучий син. Всі ми знаємо.

Однак сам факт, що люди, які трохи менше трьох років тому величезними чартерними зграями в жаху неслися з України, обґрунтовано вважаючи, що їх виріжуть як свиней, видихнули, заспокоїлися і змужніли, це не може мене не турбувати.

Люди, які ще півтора роки тому переміщалися Києвом виключно в оточенні охорони, боячись зайвий раз вийти на балкон або раптово застрелитися, не вилазять з прямих ефірів, збирають натовпи зубожілих людей на мітинги, молотять політичних опонентів і всіляко демонструють готовність заново оволодіти країною. Ось те, що мене напружує.

На тлі цієї готовності тьмяніють і «шатуни», і сперма на животі заступника міністра, і обдурені банками громадяни разом із тарифно-стурбованими громадянками.

Кажуть, що безкарність породжує вседозволеність. Неправда. Безкарність в результаті породжує різанину. І нам не можна про це забувати.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ