Сергій Іванов, блогер

Сергій Іванов, блогер

Сьогодні мирні та доброзичливі бойовики т.зв. ЛНР, яких когнітивно неповноцінні українські ліберали забороняють називати терористами і ворогами, пообіцяли відкрити вогонь по аварійній бригаді, яка повинна була ліквідувати наслідки аварії на магістральному водопроводі (насосна станція «Петровська – Луганськ»).

Аварія трапилася на дюкері, який пролягає дном річки Сіверський Донець в Станично-Луганському районі, на лінії розмежування, в результаті чого частина Луганська і ще кілька населених пунктів вже більше доби залишаються без водопостачання.

Представники нашої влади повідомили про надзвичайну подію як «моніторам» ОБСЄ, так і церберам «ЛНР», спробувавши пояснити останнім, що для ліквідації аварії водопровідникам потрібен доступ на обидва береги Донця, на що ті відповіли згаданою вище обіцянкою покришити всіх в капусту.

Дебіли. Ну, а що ще я можу сказати бойовим кентаврам Плотницького. Ну, ладно ви, чорти немиті, гігієні не навчені, але люди до чого?

Хочеться вірити, що пасіонарні патріоти «луганської нації» відволікуться від глобальних геополітичних і макроекономічних проблем, витягнуть язики з дуп і піддадуть нещадній критиці владу своєї «республіки» за байдужість до проблем народу і безгосподарність.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ