Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Інсайд-Майдан.

Я не знаю Льовочкіна достатньо давно. З позитивного боку. З порядочного. Переконаний, що цій потворі жодна з перелічених чеснот не притаманна. Так склалося.

Сьогодні (28 листопада, – ред.) Овощ дав свідчення щодо причетності Льовочкіна, як глави адміністрації, до побиття студентів на Майдані. Себто, з’явилася цілком законна підстава взяти Львочкіна за тестікули. Проте купа опініон-лідерів почали його захищати, і ми нарешті побачили, скільки льовиних консервів закамуфльовано в лавах ніби україноцентричних партій. Не оминула доля ця і знаного в нашому фейсбуці нардепа від БПП Віталія Чепиногу.

Чому? Льовочкін – умний і Чепинога – теж! Але будь-яка консерва має призначення і термін зберігання. Сьогодні Чепинога вскрився чи то вибухнув масованою порцією концентрованого лайна goo.gl/eGR0q0.

Всі розмови про те, що Віталій втомивсь приховувати правду і через три роки вирішив розповісти людям, як було, вони конєшно красіві і інтригуючі, але – лажа. Жоден участковий з Троєщини в це не повірить.

Цей пост, наскільки я розумію, ексцес виконавця! Образно кажучи – обична тупость! Хотів Льову порадувать з утра…

Після такого камінг-ауту Чепинога мусить скласти мандат. Бо іншого варіанту для нормальних людей у такій ситуації не лишається. Я це ввечері сьогодні прочитав і подумав: пізд#’єц Чепинозі. І знову через Майдан…

А ще в нього є помічник Збітнєва Оксана Іванівна goo.gl/Wobjnl, колишній начальник управління преси та інформації КМДА часів Попова. Того, що «йолку на крові» 30.11.2013 ставив goo.gl/kUTkZ6. Навіщо вона йому?..

Я б цього всього, звісно, не писав, бо нашо воно мені. Але вже завтра Чепиноги з такою самою легкістю виправдають «Інтер», розстріл Майдану, «рускую вєсну», Медведчука, Овоща, Путіна і Кім Чен Іна, хоча останнній до репресій стосовно Майдану точно жодного відношення не має…

Десь так…

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ