Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Сергій Щербина пише, що сьогоднішній ймовірний допит втікача Януковича надасть йому змогу зробити заяву про злочин. Тобто, швидше за все, він повідомить скайпом, що Майдан розстрілював Кривавий Пастор з компанією в той час, коли він стрибав по пеньках і підтримував страусів.

Іншими словами, цей допит – типове російське шоу, «Пусть говорят» для одного актора, що підтверджує Юрій Луценко, який пише, що до Ростова «звезли всю кремлівську медіа-машину».

Як на мене, допит Януковича у такому форматі – це черговий факап пана Горбатюка, департамент якого безрезультатно розслідує це провадження понад два роки.

По-перше, нащо допитувати в якості свідка людину, яку ти сам зробив підозрюваною у восьми goo.gl/NjRUDx провадженнях?

По-друге, нащо задовільняти клопотання адвокатів «Беркуту» щодо допиту Януковича? Зрозуміло, що ніхто з них не отримував наказ стріляти по Майдану від нього безпосередньо.

По-третє, так – заяву Януковича треба буде занести до ЄРДР і задіяти купу ресурсів для розслідування завідомої маніпуляції.

Це шоу – не для України. Це шоу – для російських медіа, які рознесуть маячню «легітимного» по всьому світу, бо російські медіа-потужності набагато перевищують наші. І не факт, що там їх не почуюють, адже ствердження про «шалені успіхи української дипломатії» і «дружньо налаштований ЄС» дещо перебільшені.

Я маю власну інформацію і думку з приводу того, що саме змушує Горбатюка свідомо вдаватися до таких процесуальних переверсій, і згодом я опублікую їх окремим матеріалом.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ