Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Як і передбачалося, свою трудову діяльність на посаді Генерального прокурора Юрій Віталійович почав з х**ні, опублікувавши в «Урядовому кур’єрі» та «Голосі України» 727 повісток для суддів, прокурорів та депутатів з Криму, які поголовно вже отримали російські паспорти і навіть якщо будуть засуджені в спеціальному порядку і оголошені в розшук, то не сильно від цього постраждають.

Цей бюджетний у всіх сенсах слова бурлеск – щось на зразок запрошення Ахметову «на чай» і «посадки» Колеснікова в 2005-му, за які Луценко через кілька місяців спочатку дико вибачався, а потім «багато читав».

Я не кажу, що зрадників не потрібно судити, в жодному разі. Але, Юрію Віталійовичу, вам не здається, що за останні два роки тут, лише в Києві, тільки в окремо взятому Печерському районі точно знайдуться 727 людей, яким можна вручити ці повістки?

Звичайно, я можу помилятися, але саме з публікації повісток співробітникам АП, депутатам, чиновникам потрібно було починати свій шлях до катарсису. А так ви просто кинули натовпу давно обгризену кістку епохи мезозою, яка, звичайно, представляє цінність, але виключно в якості музейного експоната.

Я вже не кажу про Луганську, Донецьку та інших процвітаючі вигрібні ями, де також вистачає людей, які, втіливши в життя «русскую вєсну», х***ят по європейських курортах більше, ніж ваші колишні однопартійці. Не забуваючи і про столицю, де їх ніхто не шукає.

Ну, і потім, якщо вся ГПУ не може нормально розслідувати справу Клінчаєва, який прилаштовував над Луганською ОДА аквафреш, та вже третій рік сцить всім нам в рот і скуповує квартири в столиці, то я взагалі не розумію, на**я вона потрібна.

Гарних вихідних.

Джерело: Сергій Іванов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ