Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Я так розумію, що якщо рішення про запровадження візового режиму з РФ ухвалять, то одразу після цього повинен негайно стартувати процес колективної депортації володарів паспортів з сіамськими півнями на їхню істеричну батьківщину (за винятком росіян, які воювали за нас, і офіційних політичних біженців, якщо останні в Україні є).

Хтось, напевно, скаже, що це негуманно і що не можна ось так всіх одразу, під одну гребінку, потрібно розібратися тощо.

Спеціально для т.п.

У 1930-1931 роках в Сибір депортували майже 280 тисяч українців. А потім був 1939-й, коли тільки за офіційними даними, першу зиму в вигнанні не пережили понад 12 тисяч українців, загинувши в дорозі та в так званих місцях спецпоселення. У 1946-1948 роках до Сибіру вислали ще понад 500 тисяч українців, переважно селян із Західної України.

Розвінчуючи культ особи Сталіна на ХХ-му з’їзді КПРС Хрущов, ніби жартуючи, сказав: «Українці уникли цієї долі тому, що їх занадто багато й нікуди було вислати А то б він і їх виселив». Йшлося про поголовну депортацію. Після цієї репліки в стенограмі зафіксовано, цитую, «сміх і пожвавлення в залі».

Тому давайте проводимо росіян мовчки. Без сміху і пожвавлення. Але зараз. Цей поїзд в лайні, і нам нема чого більше чекати.

***

Серед коментарів до попереднього посту про бажану депортацію громадян Орди в Орду особливо розчулюють коментарі про «розлучені російсько-українські родини». Мовляв, ви про них подумали?

Подумав. По-перше, гріш ціна тій родині, яку може розірвати питання громадянства. Далі. Існує досить велика кількість російсько-британських і російсько-американських родин. Чому ви не вимагаєте від Великої Британії або США скасувати візи для родичів, які раптово усвідомили, що Бірмінґем або Сан-Дієґо – набагато комфортніші міста для проживання, ніж Калязін чи Торжок?

Правильно. Не вимагаєте тому, що заздалегідь знаєте відповідь. І відповідь ця виглядає наступним чином: «FUCK OFF».

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ