Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич хвалиться звільненням за прогули доцента Дніпропетровського національного університету Стребуль, яка брала участь у конференції «Російська мова у полікультурному світі», що проходила на території окупованої АР Крим з 8 по 11 червня.

Хочу нагадати пані Лілії, що Ірина Зайцева, професор НПУ ім. М.П. Драгоманова, також була присутня на цьому заході і навіть входила до «програмного комітету».

Раніше мною було встановлено, що роботу в НПУ І.Зайцева суміщає з роботою в одному з навчальних закладів так званої «Луганської народної республіки»:  goo.gl/CXy5X9.

Попри те, що матеріал набув суспільного резонансу, до моменту оприлюднення інформації про кримську конференцію МОН демонструвало дивну індиферентність щодо поведінки Зайцевої, обумовлену, на мою думку, її гарними стосунками з Аллою Зернецькою, рідною сестрою Марини Порошенко.

Отже, пані міністр, врешті-решт вам доведеться втрутитися в цю ситуацію і вирішити питання або щодо Зайцевої, або щодо ректора НПУ Андрущенка, який третій рік поспіль покриває її.

Так, це той самий незручний момент, коли на кону стоїть саме ваша репутація.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ