Сергій Іванов: Розраховую на оприлюднення розмови олігарха і народного депутата України

Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Попри те, що народний депутат Лещенко відмовився коментувати свою зустріч з російським олігархом Григоришиним у ресторані BAO, де середній чек (зі слів людей, які там бувають) сягає 100$, мої джерела стверджують, що ця зустріч була зафіксована за допомогою спеціальних технічних засобів, оскільки Григоришин є фігурантом низки кримінальних проваджень.

Отже я розраховую на оприлюднення розмови олігарха і народного депутата України. До речі, цікаво, хто сплатив рахунок. Якщо Лещенко, то ми явно чогось не знаємо про депутатські прибутки. А якщо Григоришин, то це готовий протокол про корупцію.

Переконаний, спеціальні антикорупційні структури мають розібратися з цим фактом. Вилучити відео з камер спостереження, опитати персонал, перевірити термінали і банківські рахунки якщо оплата здійснювалась за допомогою кредитної картки etc.

Щодо головного редактора видання «Українська правда» Мусаєвої, можу сказати лише те, що коли я її знав, вона обирала набагато скромніші місця для вечері.

Нагадаю, що раніше Григоришин визнав факт фінансування КПУ, яка підтримала окупацію України, а її місцеві осередки увійшли до так званих «законодавчих органів» терористичних угрупувань «ЛНР» і «ДНР».

Джерело: Sergii Ivanov

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ