Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Ця новина полягає в прямому причинно-наслідковому зв’язку з текстом про луганський посібник окупантів і бойовиків «ЛНР», екс-депутата Луганської обласної ради Недовіса.

Затримана під час отримання хабара співробітниця ДФС була членом організованої цим графоманом злочинної групи і тривалий час на постійній основі здійснювала прикриття діяльності його конвертаційного центру. Зокрема, «ліві» податкові декларації, контроль фіктивних підприємств, «нульові» перевірки – її рук справа.

13645339_1755291701351307_2479702579873338686_n
Я не стану називати ім’я і посаду цієї чиновниці до вирішення питання про запобіжний захід, в якості якого мають обрати лише утримання під вартою з урахуванням того, якого масштабу шкоди завдали державі її дії.

Можливий варіант угоди зі слідством, але я слабо в нього вірю, оскільки зв’язки підозрюваної ведуть прямо в кабінети керівництва ДФС в Луганській області, ОДА та обласної прокуратури.

Найімовірніше, її намагатимуться випустити під заставу або витягнути на свободу через апеляцію. Тим більше, що в Апеляційному суді Луганської області працює Юрій Чорнобривко, екс-заступник голови цього суду, досить впливова в системі луганського правосуддя, прошу вибачення за оксюморон, людина.

Недовіс та Чорнобривко – близькі друзі. Через базу державної прикордонної служби легко перевірити їх спільні альпійські та південноамериканські тріпи.

Якщо потрібно, я надам НПУ і СБУ необхідні відомості, що доводять зв’язок чинного судді українського суду з фінансистом терористичної організації «ЛНР».

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ