Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Добре, що прайд пройшов без жертв і руйнувань, але взагалі я не вважаю його якимось видатним досягненням суспільства. Хода під охороною поліції – це дурниця. Свої права потрібно вигризати, і лише тоді вони матимуть якусь цінність. Як на Майдані. А ховатися за спинами копів – це якось по-російськи.

Хтось каже, що прайд – це про свободу. Навіть не стану сперечатися. Свобода – складний препарат, доза у кожного своя.

Як на мене, свобода – це коли ти зможеш підійти до копа, який стоїть біля службового автомобіля, і запитати:

– Ви не будете заперечувати, якщо я трохи рознюхаюсь на вашому капоті? У мене вегето-судинна дистонія, глаукома і безсоння.

А він, по-дружньому посміхаючись, відповість:

– Так, звичайно. Жодних проблем. Тільки я протру його спочатку. Все-таки місто, пил. Не вистачало ще алергії до вашого букету.

І поки поліцейський дезінфікуватиме капот, його не менш привітний напарник вирве щільну сторінку з лежачого в бардачку журналу «ШО», щоби ти міг скрутити якісну трубочку.

А ще в цей час їм можуть по рації повідомити про викрадення або грабіж, але вони попросять скерувати туди інший екіпаж, оскільки вони зайняті – надають допомогу людині.

Коли ти закінчиш і промокнеш сльози, що навернулися, люб’язно запропонованою серветкою, копи поцікавляться, чи все в порядку, побажають щасливої дороги і найшвидшого одужання від вегето-судинної дистонії, глаукоми і безсоння.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ