Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

«Такий у мене характер – ненавиджу борги». Цими словами George Tuka, заступник міністра з питань окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб обґрунтував перерахування з бюджету Луганської області 20 млн. грн. фірмам, які належать бізнесменам Саворовським і Фісталю, багаторічним партнерам нардепа від «опозиційного» блоку Тетяни Бахтєєвої. Про цю незаконну транзакцію також писав ресурс «Наші гроші».

Разом з тим, згадана вище педантичність не завадила Туці залишити після себе борг перед ТОВ «Наука Плюс» в розмірі майже 170 тис. грн. за проживання військових з батальйону «Свята Марія», який охороняв його персону. Борг утворився за період з 22 серпня 2015 по 30 квітня 2016 року. І це – цілком реальний борг за цілком реальні послуги. На відміну від фантомних бахтєєвських «швидких». Тобто на Бахтєєву гроші знайшлися, а на солдатів – упс. Дивно, чи не так?

Наскільки мені відомо, приблизно ті самі питання турбують співробітників НАБУ, які вже запрошували заступника міністра на душевну розмову.

Жора, ну, Ви зрозуміли. Це вам не «джойінфо». Це лише початок. Далі запитання будуть складнішими і масштабнішими. Рекомендую бути готовим до відповіді.

11122Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ