Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Хочу спитати, чи є коректною ситуація, коли кримінальні провадження щодо засновників, фінансистів та ватажків так званої «Луганської народної республіки» розслідують слідчі, переведені до ГПУ з Луганська, більшість з яких особисто знайомі з підслідними. Знайомі так саме, як і я, але, нагадую, я не є працівником Генпрокуратури, тож, не маю жодних важелів впливу на колаборантів.

Між тим, майже всі слідчі ГПУ луганського походження працювали разом із так званим «генеральним прокурором ЛНР» Ісмаїловим, про якого я писав ще в грудні 2014-го goo.gl/7jgAq1, і напевно мають можливість комунікувати з представниками інших силових структур колаборантів навіть на побутовому рівні, бо нічого злого вони не їм не зробили.

Мені цікаво, які негативні наслідки від діяльності сепаратури «ЛНР» відчула на собі слідчий ГПУ, яка, відпрацьовуючи злочинну вказівку свого керівництва, доручила СБУшникам розробляти та збирати свідчення щодо мене? Та ще й у такому контексті.

Хто перевіряє цих людей? Чому не викрито та не звільнено жодного слідчого або прокурора за такі стосунки? Чи фактів немає? Дивно, бо мені відомо принаймні про один факт комунікації високопосадовця Головної обнальної прокуратури України зі своїм другом, який керує обналом потойбіч у статусі головного податкового поліцейського. Він сам мені про це розповів, не приховуючи. Чому цей контакт не зафіксовано?

Врешті-решт, чи не є такий стан речей банальним конфліктом інтересів? Про всяк випадок тегніть Луценка, будь ласка. Бо відфрендив.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ