Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Насправді питань щодо кейсу Лещенка дуже багато. І не варто намагатися перевести проблему в іншу площину, мовляв, в країні крадуть мільйонами, а ви до бідного антикорупціонера причепилися.

Закон або працює, або ні, і ніхто в країні не має права офіційно пригальмувати чи зупинити його дію. Навіть заради людини, яка має 100 lvl пасіонажу.

«Це зарплата народного депутата. Це дохід від журналістської діяльності в журналі «Новое время», де я є координатором журналістських розслідувань…».

Стоп.

Це навіть не камін-аут, а явка з повинною, бо журналістська діяльність, так само як і діяльність «координатора розслідувань журналу» заборонені для нардепа.

Винятки: викладацька, наукова та творча діяльність, а також медична практика у вільний від виконання обов’язків народного депутата час.

Тобто вчора нардеп Лещенко у прямому ефірі зізнався у порушенні норм, передбачених ст.3 Закону України «Про статус народного депутата» і ст.25 Закону України «Про запобігання корупції».

Гадаю, що НАБУ має притягти цього народного депутата до відповідальності, враховуючи, що статтю 172-9 КУпАП «Невжиття заходів щодо протидії корупції» теж ніхто не скасовував.

Джерело: Sergii Ivanov

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ