Сергій Іванов, блогер
Сергій Іванов, блогер

Тупа свиня з холестеринової армії порятунку іміджу президента докоряє мені, що я перестав писати про Єфремова. Насправді, це не так. Якщо я не кажу про Єфремова, це зовсім не означає, що я про нього забув.

У будь-якому випадку, нехай буде так. Разок підміню ендорфінового дилера N1 Пономаря та напишу пост на прохання ідіотів, але не для таких.

Почнемо з того, що ще в лютому 2015 року я повідомив, що справу Єфремова ГПУ пох**ила і обґрунтував чому: goo.gl/OB9VfH.

Мої слова підтвредились вже в листопаді 2015 року, і тепер Єфремов займається спортом без браслета стеження, натомість з персональним тренером на ім’я Анна. Іншими словами, батько-засновник «ЛНР» не обтяжений навіть запобіжним заходом, і один цей факт – вирок прокуратурі, СБУ, а також людям, які голосували за керівників цих органів та призначали на посади.

Наскільки мені відомо, нинішній Генпрокурор дав команду ретельно розслідувати діяльність Залупи, проте з урахуванням кількості часу і грошей, які луганський комсомолець раніше відніс в ГПУ, СБУ і суди, мені складно прогнозувати позитивний результат слідства, а тим більше – обвинувальний вирок.

Станом на сьогоднішній день справа Єфремова перебуває в суді. Йому інкримінують правопорушення, передбачені ст.364 (зловживання службовим становищем) та ст.366 (службове підроблення) КК України, вчинені ним під час голосування за диктаторські закони. Найсмішніше, що об’єктом злочинного зазіхання Єфремова значаться державні інтереси у вигляді репутації та авторитету Верховної Ради. «Репутація і авторитет ВР» – це що? Особливо якщо говорити про ВР епохи Януковича-Рибака, збіговисько тупих недоносків в «бріоні».

Таким чином, у Залупи, на відміну від вас, мої дорогі читачі, все відмінно. Його зв’язки зі спецслужбами та іншими держструктурами РФ, роль в «русской вєснє» та мільярди виграних його сім’єю тендерів нікого не цікавлять. Епізод про розпалювання міжнаціональної ворожнечі припинено. Героїня моєї вчорашньої статті, екс-заступник Табачника і експерт-лінгвіст Зайцева не знайшла нічого кримінального в каламутних потоках залупинської свідомості.

До речі, глава «Юбілейнінской народної республіки» Володимир Струк, який озброював бойовиків і будував їм блокпости, спокійно живе в Києві, і ніщо не затьмарює його спокій. Зараз на морях, кажуть. Все правильно: потрібно себе берегти, відпочивати. А ось ви, переселенці-лузери, еб**те мовчки. Нічого скиглити.

Змінюється все: часи, вожді, гасла. Не змінюється лише б***ство – єдина константа нашої з вами реальності.

Джерело: Sergii Ivanov

БЕЗ КОМЕНТАРІВ