Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет»
Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет»

Про Білорусь, заборони та музику.

З приводу сьогоднішньої ситуації із моїм непотраплянням до Білорусі у зв’язку із забороною в’їзду на територію країн Митного союзу. Не знаю, що там стало причиною цього рішення. Те, що «Фіолет» — учасник Майдану. Чи що в нас є пісні на підтримку українських вояків. Чи те, що я вже 10 років арт-директор «Бандерштату».

То вже наразі нюанси, які ми з’ясуємо.

Але — дуже шкода хорошої роботи оргів у Бресті, Вітебську і Мінську. Шкода людей, які чекали нас більше двох років, з часу останнього неотримання дозволу на концерт у столиці Республіки Білорусь. І які, як мінімум, у двох містах розкупили всі квитки.

Шкода білорусів, котрі живуть фактично в окупації і долю яких вирішує Рашка.

Шкода, що я ділю в цій країні музичний простір із гуртами та виконавцями, котрі вчасно сховали голову в пісок і зараз легко катають русскім міром, тусять євробаченнями, шпальтами музичних видань країни. І люди їдять це, не задумуючись. П**ц, як шкода!

Українському гурту «Фіолет» заборонили в'їзд на територію Білорусі
Українському гурту «Фіолет» заборонили в’їзд на територію Білорусі

Утім, я певен у своїй правоті як музикант і українець. І дякую всім білорусам, котрі сьогодні писали сотні листів із вибаченнями за такий сором. До нових зустрічей, друзі! Наші дрібні поразки часом значно змістовніші за всі їхні великі перемоги.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ