Сергій Мартинюк: Український гурт не пустили до Білорусі

Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет»
Сергій Мартинюк, лідер гурту «Фіолет»

Про Білорусь, заборони та музику.

З приводу сьогоднішньої ситуації із моїм непотраплянням до Білорусі у зв’язку із забороною в’їзду на територію країн Митного союзу. Не знаю, що там стало причиною цього рішення. Те, що «Фіолет» — учасник Майдану. Чи що в нас є пісні на підтримку українських вояків. Чи те, що я вже 10 років арт-директор «Бандерштату».

То вже наразі нюанси, які ми з’ясуємо.

Але — дуже шкода хорошої роботи оргів у Бресті, Вітебську і Мінську. Шкода людей, які чекали нас більше двох років, з часу останнього неотримання дозволу на концерт у столиці Республіки Білорусь. І які, як мінімум, у двох містах розкупили всі квитки.

Шкода білорусів, котрі живуть фактично в окупації і долю яких вирішує Рашка.

Шкода, що я ділю в цій країні музичний простір із гуртами та виконавцями, котрі вчасно сховали голову в пісок і зараз легко катають русскім міром, тусять євробаченнями, шпальтами музичних видань країни. І люди їдять це, не задумуючись. П**ц, як шкода!

Українському гурту «Фіолет» заборонили в'їзд на територію Білорусі
Українському гурту «Фіолет» заборонили в’їзд на територію Білорусі

Утім, я певен у своїй правоті як музикант і українець. І дякую всім білорусам, котрі сьогодні писали сотні листів із вибаченнями за такий сором. До нових зустрічей, друзі! Наші дрібні поразки часом значно змістовніші за всі їхні великі перемоги.

Залишити коментар

БЕЗ КОМЕНТАРІВ