Сергій Руденко, журналіст і блогер
Сергій Руденко, журналіст і блогер

Про корупціонерів і антикорупціонерів.

Отже, відсьогодні ми маємо нового політичного лідера України – Михаїла Саакашвілі. Перебуваючи у цій владі, він кляне на чому світ стоїть цю владу. Для нього влада – Яценюк і Коломойський. Порошенка для нього не існує. Зовсім. Хоча сама поява Антикорупційного форуму – вирок президентові Порошенкові.

Чому?

Та тому, що саме президент вже двічі рекомендував на посаду Генерального прокурора двох бездарних прокурорів – Віталія Ярему і Віктора Шокіна. За півтора року вони не посадили нікого.

В Україні є Національне антикорупційне бюро, СБУ, Генпрокуратура, МВС, антикорупційний прокурор. В Україні є найкраще антикорупційне законодавство. Тільки немає політичної волі для його використання. Найперше – президента Порошенка.

Саакашвілі багато говорить про корупцію в уряді та про схеми, які існують в економіці. Він каже: треба боротися з олігархами. І зовсім забуває, що на згаданих схемах сидять люди Порошенка, що олігархом №1 в Україні був і залишається Петро Олексійович, що серед його антикорупційних соратників – члени президентської команди Світлана Заліщук, Віктор Чумак, Мустафа Найєм, Давид Сакверелідзе, Сергій Лещенко etc.

Сьогодні Саакашвілі згадав і про те, що і в медицині крадуть гроші. А хто там у нас чолі Міністерства охорони здоров’я? Не Квіташвілі часом?

А головне: я не зрозумів – Саакашвілі ще діючий голова Одеської обласної ОДА? Якщо так, то як він збирається суміщати свою антикорупційну діяльність і чиновницьку?

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ