Сергій Сулим
Сергій Сулим, журналіст

Останніми днями якось так сталося, що українці все глибше пробивають дно аморальності, ганьби і зневаги до себе. Українці проголосували за Росію на Євробаченні – це діагноз!

І потім оця принизлива для гідності нормального українця війна ЗМІ проти «Миротворця». Вперше ЗМІ відкрито підтримали агресію проти власної Батьківщини. Дивує нахабність і відмороженість «броне підлітків» із «громадського». Я не знаю, як це сталося. Можливо суто технологічно.

Недаремно Куликов весь час треться з усякими аймурзаєвими та венедіктовими. А може, хвиля в ЗМІ проти захисників України свідчить про більш глибинні процеси, які відбуваються з людьми, що заселяють територію України.

Ці процеси називають по-різному – хто «русизм», хто «здичавіння». Одним словом, деградація людей, які населяють Україну, продовжується. Це факт!

З цього можна зробити один висновок: змін на краще в Україні не варто чекати навіть у середньостроковій перспективі – 5-7 років. Тим, хто хоче тут залишитися жити, варто налаштовуватися на довготерпеливу працю. Йти до Стеценка в легіон чи подібні організації, дома створювати реальні громади і ОСББ. А інтелектуалам, лідерам громадської думки, бойовим командирам треба шукати зв’язок виробляти спільну платформу і спільний план дій.

Джерело: Сергей Сулим

БЕЗ КОМЕНТАРІВ