Сергій Таран, політичний експерт
Сергій Таран, політичний експерт

Не скажу вам зараз, якою буде політика США. Але скажу, де шукати відповіді:
1) Хто обійме посади в Адміністрації Трампа? Від його радників, помічників, міністрів великою мірою залежить, якою буде насправді американська політика. За логікою, цими призначеннями Трамп має консолідувати республіканське середовище, в якому через особистість Трампа з’явилися явні розколи.

2) Хто буде Держсекретарем? Надважлива посада, і так само потрібен якийсь впливовий республіканець. Крім консолідації ще потрібна надійна співпраця з Конґресом.

3) На які політичні компроміси Трамп готовий піти перед суспільством? За давньою традицією одразу після перемоги будь-який американський президент стає дещо «центристом», аби консолідувати розколоте виборами суспільство.

4) Що пропонуватиме Трамп західним партнерам? Не секрет, що так само як прихід Трампа вітали в Московії, його не вітали на Заході. А без партнерів і, відповідно, компромісів з ними новообраному президенту буде важко «зробити Америку великою». За умови тієї ролі, яку США відіграють у світі, бути ізоляціоністом у Трампа аж ніяк не вийде.

Отож, справжні інтриги ще не закінчилися. Навіть, навпаки.

Джерело: Sergiy Taran

БЕЗ КОМЕНТАРІВ