Політичний експерт

Сергій Таран: США підганятимуть Україну до перемог копняками

Сергій Таран, політичний експерт
Сергій Таран, політичний експерт

Результати візиту Петра Порошенка до США.

1) Підтримка триватиме, але…

2) Новий уряд має продовжувати жорстку монетарну політику та демонструвати дієву боротьбу з корупцією

3) Цікавий поворот – вкотре офіційно обговорювалася перспектива міжнародної безпекової місії на Донбасі. Це, якщо хочете, і є альтернатива Мінським угодам, яким поки немає альтернативи. Навряд чи Захід поки на таку місію згодиться. Але тепер завжди є що запропонувати у відповідь, якщо хтось на Заході говоритиме про одностороннє виконання Мінських угод Україною.

Окрема тема — стаття у The New Youk Times, яка вражає не так змістом, як деталізацією. Можу переконано сказати, що в уявленні більшості американців Україна розташувалася десь посередині між Алабамою і Китаєм. І лише незначна частина громадян знає, що Україна — в Європі, поряд із Росією.

Оприлюднені в статті подробиці внутрішньої української політики, включно з прізвищем наступника Віктора Шокіна, чітко вказують на те — що цільовою аудиторією статті були, м’яко кажучи, не лише американці. А у її підготовці вочевидь брали участь зацікавлені у внутрішніх розкладах українці. Зрештою, це питання особистого смаку — вважати добрим чи поганим таку увагу до України, певно, найвпливовішого видання світу.

І наостанок для тих, хто любить ‪#‎зрада, підсумую — що якби до України не залишався високий інтерес, то з Порошенком ніхто би не зустрічався і грошей би не давав.

А для любителів ‪#‎перемога зазначу, що до перемоги ще далеко. Але американці підганятимуть до неї: не квітами і компліментами — а умовами та копняками.

І так аж до самого омріяного єврощастя.

Джерело: Sergiy Taran

БЕЗ КОМЕНТАРІВ