Сергій Таран, політичний експерт
Сергій Таран, політичний експерт

Результати візиту Петра Порошенка до США.

1) Підтримка триватиме, але…

2) Новий уряд має продовжувати жорстку монетарну політику та демонструвати дієву боротьбу з корупцією

3) Цікавий поворот – вкотре офіційно обговорювалася перспектива міжнародної безпекової місії на Донбасі. Це, якщо хочете, і є альтернатива Мінським угодам, яким поки немає альтернативи. Навряд чи Захід поки на таку місію згодиться. Але тепер завжди є що запропонувати у відповідь, якщо хтось на Заході говоритиме про одностороннє виконання Мінських угод Україною.

Окрема тема — стаття у The New Youk Times, яка вражає не так змістом, як деталізацією. Можу переконано сказати, що в уявленні більшості американців Україна розташувалася десь посередині між Алабамою і Китаєм. І лише незначна частина громадян знає, що Україна — в Європі, поряд із Росією.

Оприлюднені в статті подробиці внутрішньої української політики, включно з прізвищем наступника Віктора Шокіна, чітко вказують на те — що цільовою аудиторією статті були, м’яко кажучи, не лише американці. А у її підготовці вочевидь брали участь зацікавлені у внутрішніх розкладах українці. Зрештою, це питання особистого смаку — вважати добрим чи поганим таку увагу до України, певно, найвпливовішого видання світу.

І наостанок для тих, хто любить ‪#‎зрада, підсумую — що якби до України не залишався високий інтерес, то з Порошенком ніхто би не зустрічався і грошей би не давав.

А для любителів ‪#‎перемога зазначу, що до перемоги ще далеко. Але американці підганятимуть до неї: не квітами і компліментами — а умовами та копняками.

І так аж до самого омріяного єврощастя.

Джерело: Sergiy Taran

БЕЗ КОМЕНТАРІВ