Сергій Таран, політичний експерт
Сергій Таран, політичний експерт

Доки група бізнесменів-олігархів, зібраних Сергієм Тарутою, нещадно критикує владу за «зубожіння населення», «нескінченний конфлікт на Донбасі» та обіцяє на цьому тижні доопрацювати якусь заяву про порятунок країни, вважаю, що наш громадянський обов’язок допомогти їм із тезами до цієї заяви.

Отож:

1) Ми, представники великого бізнесу, усвідомлюємо свою відповідальність за створення аморальних відносин між бізнесом і політиками, які тривали за всіх попередніх влад. Завдяки цьому ми накопичили статки, але не створили конкурентної української економіки. Надалі ми відмовляємося працювати за цими аморальними правилами, бо зрозуміли, що бізнес-інтереси не можна ставити вище за благо країни.

2) Віднині ми сплачуватимемо всі податки, не виводитимемо гроші за кордон та інвестуватимемо у вітчизняну економіку. І в такий спосіб доведемо, що щиро віримо у майбутнє нашої країни.

3) Ми закликаємо до прозорих взаємин із політиками та готові з олігархів перетворитися на звичайних представників великого бізнесу, які працюватимуть в умовах чесної конкуренції.

Наша мета – створити в країні соціально відповідальний бізнес, який разом із державою візьме солідарну відповідальність за розвиток України. Наше завдання – подолати розрив між багатими та бідними та створити умови для функціонування середнього класу, що стане запорукою соціальної стабільності в країні.

Ми свідомі того, що лише так зможемо зберегти свій бізнес і гарантувати майбутнє собі та власній країні!

Ну, Тарута, Ахметов, Пінчук і Ко мають підтримати. Правда ж?

БЕЗ КОМЕНТАРІВ