Сергій Якимчук, активіст
Сергій Якимчук, активіст

ЦЕЙТНОТ.

Що ми маємо сьогодні?
1. З одного боку, люди побачили і зрозуміли, що їх вчергове обдурили і вони програли. Жодних змін в країні не відбулося, жити стало ще гірше і бідніше, корупція процвітає і розкрадання України продовжуються. Найгірше те, що жоден злочинець, корупціонер і зрадник новою владою не покараний, навпаки – став її членом.
2. А ще люди також зрозуміли, що будь-які нові позачергові, чергові вибори не приводять людей до влади за будь-яких розкладів.
3. Відповідно, люди мають право на повстання і досвід їм показав, що карати вже треба своїми руками, щоби врешті-решт розставити всі крапки над «і», усунувши таким чином раз і назавжди всю провладну нечисть.
4. Водночас це розуміють і усвідомлюють всі провладні пропагандони, тому вони кричать в унісон, що будь-який народний протест, як то Новий Майдан тощо проти них, спровокує «широкомасштабний наступ» і «Путін нападе!».
5. Тобто люди стоять перед вибором:
а) врешті визнати себе бидлом і кріпаками і продовжувати мовчки споглядати на корупцію, розпил бюджету, отримання траншів і виведення коштів в офшори тощо, але мати гарантію від Путіна про ненапад, а лише маневри на Донбасі.
б) змести нарешті всю провладну нечисть, влаштувавши їм Народний Гнів і показати «Ніч довгих ножів» тощо, і все таки отримати наступного дня широкомасштабний наступ чи спробу Путіна захопити Україну. А там як Бог дасть… Бо можна і країну втратити, розірвавши її на шматки.
6. Поскільки люди терплять і не влаштовують протестів, виходить, що вони схильні ухвалити «соломонове рішення» і не розривати своє дитя.
7. Виходить це зрозуміли і чиновники, які вже не бояться народного гніву і тому продовжують сидіти на тих самих схемах, спокійно грабуючи країну і виводячи кошти в офшори чи переводячи їх в готівку. Значить їх все влаштовує, і тому нічого міняти вони не будуть
8. Якщо народ такий виявився розумним і зупинився, ухваливши «соломонове рішення» (або ще не дійшов у свому гніві до межі неповернення), то чому чиновники не можуть зупинитися в своєму гріховному падінні й розкраданні? Адже своїми діями вони ведуть країну до економічної прірви, бо глобальні розкрадання і виведення коштів закінчиться тим, що нашу землю просто заберуть за борги без жодного пострілу чи широкомасштабного наступу.

Висновок. Виходить в народу і у «влади» зовсім різна мета щодо України. А тепер скажіть мені, хто розумний, і що робити?!

Джерело: Сергій Якимчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ