Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

Те, як пройшли повторні вибори в Кривому Розі, й те, що зараз відбувається в Раді, Кабміні та Генпрокуратурі, — це, напевно, останні підтвердження того, що миром нічого вирішити не вдасться.

СБУ і МВС знову покірно спостерігають, як державним коштом Юрій Вілкул вдруге купує собі місце мера.

Судді розслабилися вже по повній програмі та випускають під домашній арешт «беркутівця» Романа Заворотного, який роздавав автомати «тітушкам» для атаки Майдану. А скільки вони встигли ухвалити корисних фінансових рішень на користь соратників Віктора Януковича…

Прем’єр Наталія Яресько, яка повністю формує Кабмін і бере на себе за це відповідальність, більшості депутатів Верховної Ради не потрібна.

Всім зрозуміло, що довго плідно рулити країною, займатися законотворчістю, боротися з корупцією та проводити реформи в усіх секторах економіки не можуть люди із зарплатою 4-7 тисяч гривень. Але лише одиниці чиновників і депутатів про це говорять чесно та відкрито. Якраз ті, хто бажає змінювати країну. Решту все влаштовує. Їм регулярно заносять добавку.

Люди проїдають останні запаси й навіть найбільш патріотичні, тямущі та стійкі вже запитують: «Чому за два роки нова влада не створила можливостей для заробляння грошей?»

Країна вся в боргах, а влада за два роки не зробила нічого, щоби легалізувати багатомільярдний бурштиновий бізнес.

В України Росія частину території анексувала, частину окупувала. Український бізнес, українські громадяни втратили майно. Росія завдала їм моральної та матеріальної шкоди. А тисячі громадян були позбавлені життя.

Але хоч хто-небудь за два роки чув бодай про одну конфісковану в російського бізнесу гривню?

І лише завдяки громадським активістам Україна більше не постачає окупантам електроенергію і товари. І тільки завдяки тиску Майдану досі не амністовані ублюдки- «антифашисти» та не змінена Конституція на догоду Росії.

Більшість представників української влади, як законодавчої, так і виконавчої, люди розумні. Значно розумніші за Януковича. І чому вони так поводяться — загадка.

Хоча, що з ними буде, коли у людей закінчиться терпіння, турбує мало. Турбує — що буде з Україною. Схоже, що найважчі випробування у країни ще попереду.

А надії на те, що влада все ж стане адекватною до викликів часу, з кожним тижнем усе менше.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ