Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

«Терористи» Олег Сенцов і Олександр Кольченко, захоплені окупантами в Криму, вже етаповані до Челябінської колонії.

Миколі Карпюку та Станіславу Клиху придумали злочин двадцятирічної давнини в Грозному і там же їх «судять».

Надію Савченко, яка захищала свою землю від окупантів, призначили вбивцею двох покидьків, які незаконно прибули в чужу країну — щоби брехати російському обивателю про події в Україні та сіяти ненависть до українського народу серед росіян.

По жодній з трьох справ у російського «суду» немає доказів інкримінованих злочинів. Вся доказова база побудована на домислах і показах липових свідків.

Адвокати українців повністю розгромили обвинувальні висновки. Усім очевидно, що це політичні процеси. Росія — держава-терорист, яка взяла заручників і виторговує в України амністію для проросійських банд Донбасу, а у ЄС і США — пом’якшення санкцій.

Також очевидно, що із беззаконням виключно мовою закону розмовляють лише дурні та слабкі. І також очевидно, що за останні два роки українська влада не використовувала і малої частки законного тиску на окупанта та «беспрєдєльщика».

Україна наповнена українофобами і колаборантами всіх ґатунків. Від звичайних трудівників — до депутатів, мерів і голів територіальних адміністрацій. Від дрібних комерсантів — до доларових мільйонерів. В Україні маса російського бізнесу, що належить друзям Путіна. В Україні є друзі Путіна. І навіть куми.

Петре Олексійовичу Порошенку, ви ж бачите всю поляну. У вашій команді начебто купа креативних патріотів України. Та й ви — людина очевидно не дурна.

І ви разом ще не придумали, як вплинути на російського «беспрєдєльщика»? Якщо це так, то навколо вас або дурні, або друзі Путіна.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ