Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

Тих, хто в радянській армії багато розмовляв і шукав правду, лікували статутом. Це дуже дієвий інструмент. Без порушення закону людину можна довести до психічного та фізичного виснаження.

В українській армії методи залишилися тими самими. У артдивізіоні 79-ї аеромобільної бригади ЗСУ хлопці підняли питання, пов’язані з отриманням статусу учасника бойових дій (УБС). Точніше було би сказати, з його неотриманням і документальною тяганиною. Депутатський запит навіть відправляли, міністрові оборони Степану Полтораку про проблему говорили.

Не можна сказати, що на них плюнули. Справа начебто зрушила з мертвої точки… Але занадто розумних і активних, як уже було сказано вище, в армії прийнято лікувати.

Тому тепер хлопці по два рази на день окопуються на полігоні, багато разів будуються і т.д. і т.п. І все накази ввічливі, спілкування офіцерів культурне й причепитися ні до чого.

А ще у них тепер немає своєї кухні. Їм їжу привозять. У перший день всі побігли в туалет. Після того, як спробували привезені продукти.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ