Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

У середу в студію Шустера прийшов депутат Опозиційного блоку Євген Мураєв. Той самий борець за мир на Донбасі, який не так давно донеччан назвав донбасянами.

Крім нього, в студії були колишній заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе і депутат Олег Барна.

Мураєв був дуже активний. Він прочитав Сакварелідзе і Барні лекцію про те, як потрібно боротися з корупцією, як розслідувати справи про вбивства на Майдані.

Він перебивав співрозмовників, відверто хамив. Він дав зрозуміти, що литовці, грузини та решта іноземців на різних державних посадах — це люди другого сорту, які керують Україною. Так… Саме другого сорту.

Мураєв назвав Майдан «державним переворотом», Сакварелідзе «приїжджим туристом» і запропонував йому лікуватися. Барну осадив: «Це ви стріляли на Майдані, тому нічого не розслідуєте». Повідомив, що в «Харків ніхто не прийшов, то це наша заслуга». Запитав у Барни, «чому ви не оголосите війну Росії». Згадав, що за часів Ющенка з’явилися «голодомор і вишиванки». Описав нинішній політичний процес: «Вони крутять різних Боровиків-підберезовиків і збирають різне сміття». Запитав: «Чому Автомайдан досі не перетворив будинок Шокіна на будинок Пшонки». Обурився тим, що «ви люструвати всіх, хто щось розумів».

Мураєв вживав словосполучення «я що, в дурдомі?», «реформатори фігові», «зайдемо в палату номер шість», «що ви марите», «Геращенко плювалась слиною на три метри, кажучи про безвізовий режим».

Я не знаю, як цей потік хамства від окупаційного недоучки, не розпустивши рук, витримали Барна і Сакварелідзе…

Але я точно знаю, що вся Україна другий рік слухає і бачить подібне паскудство завдяки прокуратурі Петра Порошенка.

Народний депутат з Опоблоку Євген Мураєв
Народний депутат з Опоблоку Євген Мураєв

БЕЗ КОМЕНТАРІВ