Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

У Нагірному Карабасі стало спекотніше. Загинуло понад сто військових з обох боків. Не буду, уподібнюючись забавним кремлівським всезнайкам, міркувати  — хто і в чому там винен. Оскіольки це справа тих, хто там живе і повністю в темі.

Скажу лише одне.

Росія — гарант територіальної цілісності Вірменії. Саме з оборонною метою розташована російська військова база в Гюмрі. Саме військова присутність РФ у Вірменії мала демонструвати Азербайджану, що стріляти не треба.

Але життя показує, що плювати хотів Азербайджан на російські калібри та Іскандери. Особливо принизливо для РФ виглядають сьогоднішні події, після демонстрації нею своєї «військової могутності» в Сирії.

Азербайджан знає, що за ним стоїть Туреччина. А це реальна сила, яка вже продемонструвала Володимиру Путіну, що він — ніхто і звати його ніяк.

Росія може бомбити там, де у її противника немає засобів ППО. Росія може влаштовувати «референдуми» на чужій землі, ховаючись за спини жінок і дітей. Але якщо доходить до серйозного, у РФ у одному місці стає дуже волого. І це факт.

Росія не вирішує проблем. РФ робить все, щоб вони не вирішувалися. Більше того, РФ націлена на «напаскудити із-за рогу». На чужій землі.

Це і є роль путінської Росії в сучасному світі. У всьому іншому — це мильна булька.

Нагірний Карабах

БЕЗ КОМЕНТАРІВ