Сергій Запорожський, блогер
Сергій Запорожський, блогер

«Якщо, не дай Боже, Росія застосує авіацію, вона одразу автоматично буде визнана стороною конфлікту. Радбез ООН негайно збереться в онлайн-режимі на екстренне засідання, і РФ негайно буде усунена, як член Ради безпеки ООН, від голосування. І тоді стане можливим введення міжнародного миротворчого контингенту на територію України».

Це сказав керівник прес-центру АТО Андрій Лисенко.

Тобто, російських десантників, котрі «заблукали», фото і відео переміщень військової техніки з РФ в Україну, фотодоказів, що Росія обстрілювала українську армію зі своєї території, взятих у полон грушників Єрофєєва і Александрова, численних ідентифікацій російських військових, загиблих на Донбасі, мало для того — щоби за два роки підняти тему офіційного визнання Росії стороною конфлікту?

Чим тоді займається МЗС України? А якщо воно займається тим — чим треба, то нехай розповість — чому західні партнери не готові визнати Росію стороною конфлікту.

Адже саме ці слова Лисенка тепер транслюватимуть Кисельов, Соловйов та тисячі російських мережевих тролів.

«Спікер АТО визнав, що Росія не сторона конфлікту».

Але хіба, чорт забирай, він не це сказав !? Він сказав саме це!

Як і свого часу «геніальний» полководець Муженко повідомив, що «українська армія не веде бойових дій із російською армією».

Тобто авіаудар — це єдине, що може в 21 столітті розсекретити російську агресію. На думку керівника прес-центру АТО.

Це якесь задзеркалля…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ