Сергій Запорожський, бізнесмен і блогер
Сергій Запорожський, бізнесмен і блогер

Головред «Еха Москви» Венедиктов, звісно, унікальний професіонал. Так якісно одночасно вилизувати й критикувати Путіна не вдається нікому.

Учора в РФ знову була головною тема вбивства Нємцова. Як відомо, Слідком Росії призначив організатором та замовником водія чеченського батальйону «Сєвєр».

І ось Венедиктов, після того, як сказав «не вірю», почав вибудовувати свою ланцюжок подій. А ті призвели до передноворічної заяви російського Слідкому.

Кореспондент «Еха Москви» Соломін на прес-конференції Путіна поставив запитання про розслідування вбивства Нємцова. Після цього господар Кремля дав пенделя голові Слідкому Бастрикіну, з передбачуваними словами: «Чому я через вашу погану роботу змушений жерти це Г на прес-конференціях». І слєдак швиденько відреагував, надавши чергову порцію даних, які виявило слідство.

Венедиктов дав зрозуміти, що Путіну дуже хочеться, щоб вбивство Нємцова було розкрито. А слідчі, мовляв, щось копаються… Але коли влада починає щось доводити, то всі розсудливі люди кажуть: «не віримо». І от у країні, де абсолютна влада (крім одного регіону) належить Путіну, де біля стін Кремля вбили людину, починають відверто «включати дурня» у розслідуванні цього вбивства.

Уже навіть ідіотам зрозуміло, що замовники – в близькому оточенні Кадирова. І навіть ідіоти розуміють, що швидко взяли пішаків-виконавців. А потім співробітників ФСБ просто не пустили в селище, де живе один із підозрюваних в організації злочину Геремеєв, котрий уже зараз десь за кордоном.

І знаючи і розуміючи все це, Венедиктов починає розповідати байки про те, що якесь питання на прес-конференції змусило Путіна комусь дати стусана. Щоб оголосити замовником водія Геремеєва?

До чого цей цирк? Хотів би Путін, який за інформацією Венедиктова, був розлючений вбивством Нємцова, – і виконавці, й співучасники, й замовники були б уже заарештовані. Це зрозуміло, як двічі два.

Але скільки б він не скаженів, він може собі дозволити все і скрізь у Росії. Але не на території Чечні.

Тож убивство Нємцова буде розкрито тільки після того, як або впаде режим Путіна, або в Чечню приїде Нуланд із печивом. Ось тоді Слідком без запитань «Еха Москви» на прес-конференціях швидко розкаже, який поганий Кадиров.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ