Через забруднені пляжі в Севастополі може зрости рівень захворюваності гострими кишковими інфекціями
Через забруднені пляжі в Севастополі може зрости рівень захворюваності гострими кишковими інфекціями

Через поганий стан міських очисних споруд пляжі окупованого Севастополя забруднені нечистотами. Через це може зрости рівень захворюваності гострими кишковими інфекціями, передає РБК-Україна.

За оцінками експертів «Загальноросійського народного фронту», до 70% неочищених стоків зливаються в прибережні води неподалік традиційних місць відпочинку.

Як стверджує так званий депутат Алєксандр Караваєв, в Балаклавському районі міста очисні споруди зовсім відсутні. Він каже, що в епіцентрі небезпеки – пляжі Блакитної бухти, де полюбляють відпочивати городяни і туристи.

«Поки не буде вирішено питання з очисними спорудами, в Севастополі не зникне проблема зростання захворюваності на гострі кишкові інфекції в період з липня по серпень, коли вода в морі прогрівається до 25 градусів і вище», – йдеться у повідомленні так званого парламенту півострова.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російська окупаційна влада Криму заявляє, що росіяни не втратили інтересу до півострова. Водночас курортний сезон допоможуть врятувати китайські туристи. За словами голови Держради Криму Владіміра Константінова, цього року очікують приблизно 6,5-7 млн. відпочивальників.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ