У Севастопольській бухті бойові кораблі перебувають на цілодобовому чергуванні
У Севастопольській бухті бойові кораблі перебувають на цілодобовому чергуванні

Окупанти в Криму посилили захист проти вигаданих українських диверсантів. Зокрема, з 7 серпня у вході в Севастопольську бухту цілодобово чергують сторожові катери й кораблі. Також на виході з бухти помітили підводний човен, повідомляє Крим.Реалії.

10 серпня на рейді неподалік від входу в бухту, біля Чорноморського вищого військово-морського училища ім. Нахімова та поблизу Херсонеса чергували навіть три маломірні бойові кораблі.

У деяких бухтах, де розташовані російські військові частини, також стоять на варті швидкохідні бойові катери. Їхнє призначення – охорона держкордону, несення сторожової служби на підході до військово-морських баз і артилерійська боротьба з катерами супротивника.

На цілодобове чергування на рейді вони зазвичай заступають, коли є реальна загроза безпеки в прибережній зоні військовим комунікаціям чи ймовірність вторгнення супротивника.

11 серпня користувачі соціальних мереж повідомили про призупинення в окупованому Севастополі, який є базою Чорноморського флоту Росії, транспортного сполучення в бухтах.

Заходи безпеки посилені  після подій на адміністративному кордоні з анексованим Кримом.

Як повідомляв Інформаційний акцент, Росія може закрити російське диппредставництво в Україні та відкликати весь дипломатичний склад посольства і таким чином розірвати дипломатичні відносини з Україною.

Нагадаємо, 10 серпня Федеральна служба безпеки РФ звинуватила Головне управління розвідки Міноборони України в підготовці терактів в Криму. В Міноборони назвали заяву ФСБ провокацією.

Президент Росії Владімір Путін звинуватив Україну в тому, що вона «переходить до терору», і заявив, що не бачить сенсу у зустрічі в «нормандському форматі» під час саміту G20, який відбудеться у Китаї. Крім цього він пообіцяв посилити заходи безпеки у Криму.

Президент України Петро Порошенко назвав ці звинувачення безглуздими і цинічними.

11 серпня глава Української держави дав доручення привести в посилену бойову готовність підрозділи, що стоять біля адмінмежі з Кримом та на лінії зіткнення на Донбасі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ