«Укрінбанк»
«Укрінбанк» перейменували в ПАТ «Укрінком»

За одну ніч приватний нотаріус перереєстрував «Укрінбанк» на колишнього власника. Внаслідок банківського шахрайства існує загроза виведення активів фінустанови. Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Фонд подав заяви до Генпрокуратури і СБУ про вчинення кримінального правопорушення.

Як стало відомо, 13 липня приватний нотаріус вніс зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань щодо юридичної особи ПАТ «Укрінбанк». Зокрема, було змінено повне та скорочене найменування, розташування та відомості про керівника юридичної особи.

Відтак банк отримав назву ПАТ «Укрінком», а зареєстрований він у Луганській області (м. Сєвєродонецьк). Крім того, у фонді зазначили, що невідомі чинять тиск і намагаються заволодіти активами банку.

Нагадаємо, Фонд запровадив тимчасову адміністрацію в «Укрінбанку» на підставі рішення Національного банку України про визнання його неплатоспроможним 24 грудня 2015 року.

«Укрінбанк» (Український інноваційний банк) працював на ринку України з 1989 року і входив до групи великих банків. За інформацією на сайті НБУ, його ключовим власником є Володимир Клименко, який володіє часткою в капіталі в розмірі 71,1514%.

«Укрінбанк» був першим комерційним банком на території Української РСР, дозвіл на його створення отримували безпосередньо у Міхаїла Горбачова в Москві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ