Марін ле Пен
Французькі націоналісти запропонували провести референдум про вихід із ЄС

Французька партія «Національний фронт» Марін Ле Пен виступила за проведення референдуму про вихід країни зі складу Європейського союзу за прикладом Великобританії. Про це заявив віце-голова партії Флоріан Філіппо, передає РБК-Україна з посиланням на Le Figaro.

«Якщо уряд відмовиться від організації референдуму у Франції, ми спробуємо зробити так, щоби це питання стало центральним на наступній президентській кампанії», – зазначив Філіппо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше Єлизавета II підтвердила проведення референдуму про вихід Великої Британії з ЄС, а міністри внесли в парламент законопроект про його проведення.

Нагадаємо, у Європейському парламенті закликали Францію розслідувати фінансування Росією політичної партії «Національний фронт» ста звинуватили її лідера Марін Ле Пен в отриманні інструкцій у Москві. Відповідну заяву 27 травня у Брюсселі в рамках пленарного засідання зробив депутат Пятрас Ауштрявічюс (Литва, ліберали).

Вказавши на порожнє крісло у залі, політик зазначив, що воно належить євродепутату, лідеру французької партії «Національний фронт» Марін Ле Пен: «Вона відсутня на цій сесії не тому, що аеропорт Брюсселя має проблеми, а через її поїздку до Москви. Відповідно до повідомлень засобів масової інформації, вона відвідує Москву, щоби отримати регулярний кредит від російських банків. Але я думаю, що це не тільки через гроші, вона в Москві, щоби отримати інструкції, і ми почуємо ці інструкції пізніше на наших сесіях. Я закликаю владу Франції розслідувати цю дуже підозрілу політичну партію, і я закликаю парламент підтримати мій заклик».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ