Марія Шарапова не планує закінчувати кар'єру
Марія Шарапова не планує закінчувати кар’єру

Російська тенісистка Марія Шарапова зізналася у вживанні забороненого препарату. За її словами, вона приймала мілдронат для профілактики діабету, який з 1 січня 2016 року перебуває в списку заборонених, передає Інтерфакс-Україна.

За вживання цього лікарського засобу спортсмена можуть відсторонити від змагань на чотири роки.

«Я вживала цей препарат протягом 10 останніх років», – сказала Шарапова та додала, що не планує закінчувати кар’єру.

«Це питання відповідальності та професіоналізму. Я зробила помилку», – додала спортсменка.

Раніше позитивні результати дала допінг-проба російської фігуристки Є.Бобрової. Спортсменку перевіряли під час чемпіонату Європи в Братиславі в січні 2016 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спортивний світ сколихнув скандал із вживанням допінгу спортсменами з Росії. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на невизначений термін зупинила членство Всеросійської асоціації легкої атлетики. Це означає, що російські легкоатлети не зможуть узяти участі в Олімпійських іграх 2016 року в Бразилії, як і в інших легкоатлетичних змаганнях під егідою цієї міжнародної асоціації.

Згодом з’явився список з понад чотирьох тисяч російських спортсменів, які через вживання допінгу позбавлені права виступати на міжнародних змаганнях.

У Всесвітньому антидопінговому агентстві підозрюють, що президент Росії Владімір Путін міг бути обізнаний про ситуацію з приховуванням позитивних допінг-проб російських легкоатлетів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ