Шенген
шенгенАвстрія оголосила про часткове скасування Шенгену ще наприкінці січня поточного року

Уряд Австрії оголосив про запровадження прикордонного контролю на усій дистанції кордонів з Італією, Словенією та Угорщиною. Про це повідомив у Відні австрійський канцлер Вернер Файманн, передає Інтерфакс-Україна.

Міністр внутрішніх справ Австрії Йоханна Міклі-Ляйтнер, у свою чергу, поінформувала, що ці обмеження впроваджуються на 12 прикордонних КПП.

Окрім того, в середу Відень має намір оголосити про новий поріг кількісті прийому біженців на добу. Цей показник будуть координувати з владою Словенії.

Нагадаємо, Файманн оголосив часткове скасування Шенгену наприкінці січня — після новорічних безладів біля залізничного вокзалу Кельна. Тоді молоді чоловіки-мусульмани влаштовували «гру в зґвалтування» та  атакували європейців за допомогою піротехніки.

Як зауважують експерти, скасування австрійською владою дії режиму вільного перетину внутрішніх кордонів Євросоюзу стосується Італії, Словенії та Угорщини. Саме звідти до країни прямують багатотисячні потоки біженців з Близького Сходу. Насамперед, з театру військових дій у Сирії, після того, як сирійські міста почала бомбардувати російська авіація.

З Австрії більшість мігрантів прямує до ФРН, а також у країни Скандинавії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ