біженці
Норвегія посилить прикордонний контроль

Норвегія запровадить більш жорсткий прикордонний контроль, після того як аналогічних заходів вжила сусідня Швеція. Про це заявила Прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберґ, повідомля Reuters.

«Шведи зміцнюють свої кордони, тому і для нас важливо контролювати власні кордони. Це потрібно і для безпеки, і для контролю кількості людей, що їх перетинають», – сказала Солберґ. Контроль на поромах з і до Норвегії, а також на норвезько-шведському кордоні набуде чинності в четвер о 7.00 за Ґринвічем. Норвегія не є членом Євросоюзу, однак входить до Шенгенської зони.

Нагадаємо, 20 листопада у Норвегії набули чинності закони, які посилюють правила надання притулку. Кількість осіб, які шукають притулку в Норвегії, залишається досить скромною порівняно з іншими європейськими країнами. До кінця року країна розраховує прийняти близько 35 тисяч мігрантів.

Нагадаємо, 13 листопада Швеція тимчасово запровадила прикордонний контроль через наплив біженців. Два місяці тому контроль на своїх кордонах запровадила Німеччина. Цей термін минув, але Берлін сповістив Брюссель, що продовжує цей захід ще на місяць.

Читайте: Перший кордон між двома членами Шенгену: Австрія готова звести металеву загорожу від біженців

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ