Поставки вугілля
Вивезення вугілля з Донбасу до Росії: ОБСЄ зафіксувала ще 120 вантажівок

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ заявляє, що зафіксувала 120 цивільних вантажівок, які перевозили вугілля у Російську Федерацію. Про це йдеться у звіті місії за 24 серпня, опублікованому у вівторок, передає УНІАН.

«На міжнародному прикордонному пункті пропуску між Україною та Російською Федерацією у підконтрольному «ЛНР» Должанському (84 км на південь від Луганська), Спеціальна моніторингова місія спостерігала за 120 цивільними вантажними транспортними засобами та причепами, які очікували перетину кордону в Російську Федерацію. СММ бачила, що всі причепи були завантажені вугіллям», – йдеться у повідомленні.

Один із водіїв повідомив спостерігачам місії, що зазвичай для перетину кордону потрібно чекати 24 години, а інколи це займає 48 годин. До слова, спостерігачі ОБСЄ систематично повідомляють про вивезення вугілля з Донбасу до Росії. Про це заявляють й українські прикордонники.

У свою чергу, міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин на засіданні антикризового енергетичного штабу 20 серпня заявив, що державна енергогенеруюча компанія «Центренерго» почала імпортувати вугілля марки «А» (антрацитної групи) з Ковальського вугільного басейну (Росія).

Читайте: Уряд не зможе забезпечити українців теплом узимку – пропонує віддати грошима

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ