російське ТБ
Українські провайдери мають виключити ще 13 російських каналів з наповнення своїх пакетів ТБ-програм протягом місяця

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, ще 13 російських телеканалів, передає УНІАН.

Зокрема, під заборону потапили такі канали: «Радость моя», «Музика Пєрвого», «Оcean-TV», «HD Life», «ТДК», «24 Док», «Дєтскій», «STV», «Індія ТВ», «Здоровоє тєлєвідєніє», «Ля-минор ТВ», «Єврокіно» и «Drive». Відповідне рішення регулятор прийняв у ході засідання 17 березня.

Як повідомили члени колегії, Нацрада під час моніторингу ефіру телеканалів зафіксувала розміщення фільмів з участю осіб, які загрожують національній безпеці України, і реклами, не адаптованої до вимог українського законодавства.

Згідно з рішенням регулятора, українські провайдери мають виключити зазначені канали з наповнення своїх пакетів ТБ-програм протягом місяця.

Нагадаємо, 5 лютого 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про внесення змін до деяких законів України щодо захисту інформаційного телерадіопростору України, яким встановлюються загальні критерії для визначення аудіовізуальної продукції, яка шкодить національній безпеці України, забороняється публічне використання такої продукції та визначаються санкції до суб`єктів господарювання, які ігноруватимуть таку заборону.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ