Наталія Заболотна Олімпіада 2012
Наталія Заболотна стала срібною призеркою Олімпіади в Лондоні

Допінгові викриття тривають: проби одинадцяти важкоатлетів з різних країн світу, які виступали на Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, дали позитивний результат. Серед них – четверо росіян. Про це повідомляє Міжнародна федерація важкої атлетики (IWF), передає DW.

Шестеро спортсменів, проби яких дали позитивний результат, завоювали на Іграх срібні та бронзові медалі.

Серед викритих у застосуванні допінгу атлетів виявилися четверо росіян: Наталія Заболотна, яка стала срібним призером Олімпіади в Лондоні у ваговій категорії до 75 кг, Свєтлана Царукаєва, яка отримала срібну медаль у категорії до 63 кг, Алєксандр Іванов, який зайняв друге місце в категорії до 94 кг, і Андрєй Деманов, який став четвертим у категорії до 94 кг. За правилами IWF, російським атлетам загрожує дискваліфікація.

Позитивний результат на допінг дали також проби спортсменів з Вірменії, Білорусі, Молдови, Туреччини, Азербайджану та Грузії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями стало відомо, що понад 100 спортсменів із Росії не зможуть взяти участь у цьогорічних літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро через справу з російською державною допінговою програмою.  Спочатку олімпійська команда Росії налічувала 387 членів. За деякими підрахунками, вилучені наразі 108 спортсменів. Серед них є чимало потенційних претендентів на олімпійські медалі. Наступними днями це число може зрости.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ