вибори
Порошенко та Яценюк не виключають проведення дострокових місцевих виборів

Президент та прем’єр не виключають проведення дострокових місцевих виборів в Україні, якщо реформу децентралізації не буде завершено до виборів 25 жовтня 2015 року. Про це Петро Порошенко та Арсеній Яценюк заявили на засіданні Ради реформ у вівторок, 23 червня. Про це пише Українська правда.

«Якщо ми не встигаємо провести конституційну реформу до місцевих виборів, але не маємо право відкладати її ще на 3, 5 або 10 років, то не виключено, що треба буде проводити ще одні місцеві вибори вже на новій Конституції і на нових повноваженнях», – сказав прем’єр Яценюк.

У свою чергу, Президент Порошенко зазначив, що на сьогодні влада має достатньо важелів, щоби завершити реформу «хоча б у частині децентралізації» до 25 жовтня.

«І політичним силам потрібно визначитися, або конституційна реформа хоча б у частині децентралізації має відбутися до 25 жовтня, або, як сказав Арсеній Петрович, не виключено, що має бути дискусія стосовно проведення дострокових місцевих виборів. Я думаю, що це є достатньо великою мотивацією (для політичних сил)», – зазначив глава держави.

До слова, Порошенко сподівається отримати висновки Венеціанської комісії щодо українських змін до Конституції до кінця поточного тижня, і після опрацювання цих висновків Конституційною комісією на чолі з головою Верховної Ради Володимиром Гройсманом, обіцяє одразу підписати їх і надіслати до парламенту.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, раніше  Президент України Петро Порошенко заявив, що місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня поточного року, проте їх проведення на окупованих територіях Донбасу – під питанням.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ