Ешлі ДжаддДо Краматорська з триденним візитом приїхала знаменита голлівудська актриса, посол доброї волі ЮНІСЕФ Ешлі Джадд. Про це повідомляє ONLINE.UA.

«Вона дуже кльова, ходить босоніж скрізь, не тільки по землі, але й по умовно чистій підлозі усередині приміщень, легко погоджується на cелфі з усіма і на спілкування, повна відсутність пафосу, їла сидячи по-турецьки на землі в одному з дворів Краматорська, усміхаючись проходила повз людей і віталася «Hello, I’m Ashley», – розповіла місцева жителька.

Як відомо, Ешлі Джадд – 48-річна американська актриса, гуманітарний і політичний діяч, дизайнерка, модель і філантроп, найбільш відома за головними ролями у фільмах «Цілуючи дівчат», «Подвійний прорахунок», «Особливо тяжкі злочини» та «Амнезія».

1234Як повідомляв Інформаційний Акцент, кіноактор і посол доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Орландо Блум відвідав охоплені конфліктом східні райони України в кінці квітня і побував у пошкодженій обстрілами школі за кілька кілометрів від лінії розмежування.

Після поїздки в Україну звернувся до своїх колег-кінозірок і фанів з проханням допомогти українським дітям.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ