хабар
Хабарником виявився завідувач хірургічного відділення 8-ї міської клінічної лікарні Львова

Депутата Львівської обласної ради від партії «Самопоміч» Василя Савчина 29 липня затримали співробітники поліції за підозрою в отриманні хабара. Про це повідомляють Українські новини з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

Савчин вимагав та отримав 500 доларів. Затриманий працює завідувачем хірургічного відділення 8-ї міської клінічної лікарні Львова.

«Є підозри, що це був ланцюжок», – повідомило джерело.

Інформацію про затримання хабарника підтвердили і в Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

«До працівників Управління захисту економіки (УЗЕ) у Львівській області звернулась громадянка, яка повідомила, що за надання їй медичних послуг керівник відділення запропонував її заплатити 500 доларів США «благодійного внеску». Вказана сума включала такі послуги: прийняття на лікування у медичний заклад, проведення хірургічної операції та оформлення відповідної лікарської документації. У разі її відмови – медичної допомоги чекати не слід», – йдеться у повідомленні.

Під час документування злочинної діяльності оперативники УЗЕ зафіксували факт отримання 56-річним завідувачем центром термічної травми та пластичної хірургії частини визначеної ним суми – 150 доларів.

«29 липня працівники Управління захисту економіки та слідчі поліції затримали медика у приміщенні лікарні. Він щойно одержав від пацієнтки 350 доларів США. Окрім цих коштів, поліцейські також вилучили 100 американських доларів, які лікар отримав раніше», – додають правоохоронці.

Порушено кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

Нагадаємо, хабарництво – не рідкість у Львівській міськраді. У червні 2016-го року правоохоронці затримали депутата, який вимагав шість тисяч гривень у свого підлеглого. Затриманим виявився Андрій Прокопів – депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», який з 1998 року працював на посаді доцента кафедри ботаніки і директора Ботанічного саду Львівського національного університету імені Івана Франка

БЕЗ КОМЕНТАРІВ