Корбан
Корбана затримали за новим епізодом

Главу політради партії «УКРОП» Геннадія Корбана затримали в рамках нового кримінального провадження. Про це заявив журналістам 3 листопада начальник Управління з розслідування особливо важливих справ Генпрокуратури Степан Божило, передає Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи відбувається повторне затримання Корбана в рамках нового кримінального провадження, він сказав: «Ви правильно розумієте». «Він на даний момент у Києві, з ним працює слідчий і проводить процесуальні дії», – додав представник Генпрокуратури. Відповідаючи на уточнювальне запитання щодо нового провадження, Божило сказав, що «у зв’язку з окремими обставинами цього кримінального провадження» не може на даний момент надати цю інформацію.

У Генеральній прокуратурі також заявили, що лідер партії «УКРОП» наразі в Києві, з ним проводять слідчі дії у рамках нового кримінального провадження, він почувається нормально: «Нині в цих кримінальних провадженнях тривають слідчі процесуальні дії. Вчора під час проведення досудового розслідування були отримані дані про здійснення Корбаном низки кримінальних правопорушень. Були внесені відомості до ЄРДР і розпочато досудове розслідування. Сьогодні вранці після ухвалення слідчим рішення Корбан був затриманий в порядку ст. 208 КПК. Нині він перебуває разом із слідчими. З ним проводять слідчі дії». При цьому він запевнив, що Корбан користується всіма процесуальними правами, і з ним «поводяться коректно, його життю і здоров’ю нічого не загрожує».

Співробітник ГПУ також наголосив, що у разі виникнення проблем із здоров’ям у Корбана йому буде надано кваліфіковану меддопомогу й надалі ухвалюватимуться рішення відповідно до чинного законодавства.

Як відомо, у вівторок вранці лідера партії «УКРОП» доставили з лікарні в Новозаводський суд Чернігова, який мав обрати йому запобіжний захід, але близько 8:45 ранку вивели його з будівлі суду та вивезли.Згодом СБУ повідомила, що слідчий Генпрокуратури доручив СБУ доставити Корбана для проведення слідчих дій.

Cоратника олігарха Ігоря Коломойського і кандидата у мери Києва Геннадія Корбана затримали під час спецоперації 31 жовтня, правоохоронці підозрюють його в причетності до керівництва організованою злочинною організацією.

Нагадаємо, 3 листопада на площі Конституції перед Верховною Радою відбувся мітинг на підтримку лідера партії «Укроп» Геннадія Корбана. Кількість учасників мітингу становила кілька сотень людей.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ