В'ячеслав Бойко
В’ячеслав Бойко

Активіст громадської організації «Чорний Комітет» В’ячеслав Бойко, який перебуває за ґратами у зв’язку з подіями біля парламенту 31 серпня, вже найближчим часом зможе вийти на свободу під заставу. Аби його визволити, вдалося зібрати необхідну суму коштів – 365 тисяч гривень. Левову частку з цієї суми – 347 тисяч гривень – матері активіста Світлані передала партія «Свобода». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила активістка цієї організації Ганна Сінькова.

За її словами, ще кілька днів тому шанси звільнити Бойка під заставу були примарними. «Сума його застави складає 365 тис. грн. Я довго не знала, як про це написати, бо мені досі здається, що це лише сон: заставу зібрано повністю. Ще сьогодні вранці у нас було зібрано 18 000 з 365 тис. Проте вже зараз у нас є вся необхідна сума», – розповіла активістка.

«Вчора «Свобода» ухвалила рішення допомогти нам із заставою на Славка, і вже сьогодні гроші, яких не вистачало, партія передала матері Славка пані Світлані. Адвокат Бойка просто зараз готує необхідні документи, і звільнення нашого побратима – це справа кількох днів», – додала вона.

Нагадаємо, кандидат на посаду Київського міського голови від «Свободи» Олександр Мирний раніше вніс заставу за двох однопартійців – Ігоря Швайку та Олександра Станкова, які також проходять у справі 31 серпня.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ