Ще 70 товарних позицій заборонять до ввезення з Росії

Україна розширить ембарґо на більш ніж 70 російських товарів
Україна розширить ембарґо на більш ніж 70 російських товарів

Уряд України ухвалить рішення про розширення на понад 70 товарних позицій запровадженого з 10 січня 2016 року ембарґо на постачання в країну низки російських товарів. Про це заявив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, пише Українська правда.

«На додаток до першого списку про перелік продукції, який заборонений до ввезення в Україну походженням з РФ, сьогодні додатково додається більше 70 товарних позицій походженням з РФ, які не можуть бути ввезені на територію України», – сказав прем’єр, відкриваючи засідання уряду 20 січня.

«Це контрзаходи на економічну агресію РФ, і ми і далі будемо захищати свій внутрішній ринок», – підкреслив Яценюк.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія з 1 січня 2016 року розповсюдила дію продовольчого ембарґо на Україну. Це передбачено постановою уряду РФ від 21 грудня 2015 про поширення на Україну відповідних економічних заходів у зв’язку з її приєднанням до антиросійським санкціям.

Ембарґо на низку товарів з РФ, запроваджене українським урядом у відповідь на російську заборону, діє з 10 січня і мінімум до 5 серпня 2016 року.

Під заборону потрапили поставки продуктів харчування: м’яса, риби, низки молочних продуктів, плавлених сирів, кави, чаю, харчових сумішей, кондитерських та хлібобулочних виробів, продуктів дитячого харчування, макаронних виробів, соусів; смакових добавок і приправ, пива, спирту, горілки, корму для собак, сигарет з фільтром.

Читайте: Україна розширить список санкційних товарів з РФ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ