This Sunday, Sept. 14, 2014 photo shows fire as it approaches the shore of Bass Lake, Calif. Crews are attempting to get better access to two raging wildfires in California Monday that have forced hundreds to evacuate their homes. (AP Photo/YosemiteLandscapes.com. Darvin Atkeson )
Димом з пожежі на Київщині затягнуло кілька областей України

Ядучим димом затягнуло не лише Київ та столичний регіон, але й сусідні області. Зокрема, на задимлення, яке відчувається сьогодні зранку, скаржаться жителі Полтавської, Черкаської, Харківської, Чернігівської, Житомирської та Вінницької областей. Про це повідомляє УНН.

Хоча, як запевнили в ДСНС Вінниччини, у їхньому регіоні задимлення не пов’язано з пожежею у Києві. Причиною появи диму там називають недобросовіних мешканців міста, які спалюють листя та інше сміття на своїх подвірях.

Водночас у ДСНС Черкаської області причиною ранкового диму називають саме пожежу в столиці та вітер, що дме у західному напрямку, а також спекотну погоду. У Полтаві в ДСНС офіційно не називають причини задимлення, проте, і не виключають, що це результати горіння лісу в Броварах.

На Чернігівщині однією з причин задимленності називають горіння торфовищ. Втім, не виключають, що дим зі столиці міг розповсюдитися і на їхній регіон. Подібні пояснення звучать і в ДСНС Житомирської області.

Водночас, у Києві найбільше на задимленість скаржаться мешканці Троєщини, Оболоні, Дарниці, Подолу та інших районів. Із Печерських пагорбів не видно ані Лівого берега, ані Дніпра.

Тим часом на території Дарницького лісо-паркового господарства ведеться цілодобове патрулювання та триває ліквідація пожежі, що виникла 2 вересня, повідомляють в прес-службі КМДА. Станом на ранок 3 вересня пожежу повністю локалізовано. На місце події була залучена майже вся спецтехніка лісо-паркових господарств «Київзеленбуду», за периметром створені мінералізовані смуги. У ДСНС однією з можливих причин займання називають навмисний підпал у чотирьох місцях.

Читайте: Київ у полоні смоґу (фото)

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ