Путін
Путін пообіцяв Криму газ з Кавказу

Президент Росії Владімір Путін не скупиться на обіцянки. Цього разу він «пророкує», що російські енергетики у 2017 році створять можливості для подачі природного газу з території чорноморського узбережжя Кавказу до Криму, передає РИА Новости.

Таким чином, будуть створені умови для забезпечення блакитним паливом власної електрогенерації на півострові. «Необхідно буде в найкоротші терміни додати генерацію. У 2017 році ми сюди подамо газ з території Кавказу, і до цього ж часу, наприкінці 2017 року, повинна бути побудована теплова електростанція, яка дасть ще десь 470 мегават», – сказав Путін. Він зазначив, що в 2018 році буде введено ще два блоки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 грудня господар Кремля приїхав до окупованого РФ Криму і брав участь у запуску першої черги «енергомоста» з Кубані на півострів. Втім, спроба провалилася. Як повідомило обізнане джерело, спроби запустити енергоміст робилися неодноразово, але з технічних причин закінчувалися невдачами. До Керчі було запрошено журналістів російських федеральних ЗМІ, які мали висвітлити запуск першої черги, однак їх відправили знімати супутні об’єкти.

Нагадаємо, 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. 30 листопада держкомпанія «Укренерго» відновила лінію електропередач 220 кВ «Каховська – Титан» і заявила про готовність відновити енергопостачання анексованого Росією Криму протягом кількох годин у разі досягнення домовленості з активістами блокади півострова. У свою чергу, активісти блокади вимагають від окупаційної влади РФ звільнення українських політв’язнів. Один з лідерів акції Ленур Іслямов заявив про намір повністю заблокувати півострів, зокрема, й зупинити Керченську переправу.

Інформаційний Акцент

  • Дід Панас

    Ватніку, а чого це забув на україномовному сайті. Тобі, що ватних ресурсів не вистачає?

  • Патриот

    Что, говно кипит? Провалилась ваша “блокада”! Ничего, русские и не в таких блокадах выживали! Вспомните хотя бы Ленинград!