Стрибок
Землю дуже сильно струсоне, що стане причиною цунамі

Що буде, якщо все населення Землі одночасно підстрибне, вирішили з’ясувати астрофізик Пол Саттер та фізик Марк Бослоу. Висновки вчених опублікував Business Insider.

За останніми даними, населення нашої планети становить 7,3 млрд. осіб. Усіх людей планети можна розташувати на території, що дорівнює площі Нью-Йорка.

Учені наголосили, що їхні висновки релевантні ситуації, в якій всі люди підстрибують поруч одне з одним на одному майданчику. В результаті стрибок створить значний енергетичний вплив.

Частина цієї енергії, на думку вчених, повернеться до людей через взуття. Решта – розсіється в навколишньому середовищі.

Науковці зауважили, що після цього буде дуже гучний звук, схожий на оплески, приблизно в 200 децибел (такий рівень звуку вважається смертельним для людини). Він як мінімум зруйнує барабанні перетинки. Для порівняння, гучність звуку реактивного двигуна при зльоті становить 150 децибел, а звук гучністю в 120 децибел вважається больовим порогом людини.

Окрім того, Землю сильно струсоне, що стане причиною цунамі 30-метрової висоти, а також землетрусів. Окрім того, будуть зруйновані мости, залізниці, лінії електропередач і будівлі.

Утім, якою б величезною не була сила жителів Землі, змістити орбіту планети вони не змогли би.

Читайте: Більшість землян матимуть короткозорість до 2050 року

БЕЗ КОМЕНТАРІВ