Радниця Клінтон розповіла про її політику щодо України в разі перемоги на виборах
Радниця Клінтон розповіла про її політику щодо України в разі перемоги на виборах

Радник Гілларі Клінтон із питань зовнішньої політики Лора Розенберґер в інтерв’ю Голосу Америки пояснила, що робитиме адміністрація Клінтон у разі її перемоги в питанні агресії путінської Росії проти України.

«Гілларі Клінтон багато разів говорила про важливість підтримки України в її намаганнях захистити себе від Росії, захистити свій суверенітет і територіальну цілісність. Це – питання міжнародного права, питання забезпечення стабільності міжнародної системи і це питання поваги до волі українського народу. Це надзвичайно важливо для неї. Клінтон говорила, що розгляне усе, що Україні необхідно, як з точки зору її економіки, так і оборони», – наголосила радниця Клінтон.

Крім того, вона зазначила, що, оскільки Путін не реагує на санкції, в разі подальшого невиконання Мінських домовленостей і демонстрації ознак зміни курсу США посилюватимуть обмеження проти Росії.

Експерт із зовнішньої політики зауважила, що перед тим, як піти з посади Державного секретаря, Клінтон підготувала Бараку Обамі доповідну записку, в якій описала погрози, що надходитимуть від російського Президента.

«Путін навіть здійснював персональні атаки на Клінтон, коли вона була Державним секретарем. Він її звинуватив у тому, що вона підбурювала післявиборчі протести в Росії. Ми бачили, що вона підходить до Путіна з позиції сили, вона чітко бачить його наміри, вона вірить, що Америка має йому протистояти», – підкреслила вона.

Читайте: Клінтон переконливо здолала Трампа у других дебатах

БЕЗ КОМЕНТАРІВ