Офтальмологи порадили щодня піклуватися про свій зір
Офтальмологи порадили щодня піклуватися про свій зір

Для того, аби якнайдовше зберегти ваш зір, потрібно щодня виконувати низку простих заходів. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Фахівці наголошують, що турбуватися про очі потрібно щодня. Найголовніше – давайте своїм очам розслабитися, навіть якщо ви не сиділи за комп’ютером. Для цього можна робити низку простих вправ.

Наприклад, офтальмологи радять «писати» носом – уявіть, що кінчик вашого носа ніби ручка чи олівець і малюйте те, що вам до вподоби.

Крім того, важливо, аби у вашому раціоні були такі продукти, як капуста, чорниця, шпинат і цитрусові. Що ж до моркви, яку багато хто вважає неймовірно корисною для зору, не все так просто. Американські дослідники запевнили, що тим людям, які вживають достатньо необхідних корисних елементів, не обов’язково їсти моркву.

Також важливо щоранку і перед сном ополіскувати очі водою кімнатної температури – таким чином зранку ви «запустите» ваш зір, а ввечері зможе зняти напругу, що назбиралася за день.

До того ж, важливий здоровий сон, оскільки таким чином ви допоможе вашому організму відновитися, насититися поживними речовинами і, звісно, дасте розслабитися вашим очам.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ