Зорян Шкіряк
Зорян Шкіряк

Громадяни України залишаться в Непалі, оскільки борт Міноборони не готовий до вильоту. Про це в ефірі телеканалу 112 Україна заявив виконуючий обов’язки глави ДСНС Зорян Шкіряк.

«Сьогодні, на жаль, не буде розпочата евакуація. Це питання полягає в неготовності нашого борту… Є серйозні проблеми з ремонтом літака. Двигун був запущений, але вони не мали можливості відбуксирувати його на прогін. Тому сьогодні, я думаю, на жаль, не вдасться», – сказав він. Шкіряк запевнив, що найближчим часом питання евакуації співвітчизників вирішиться.

Нагадаємо, 4 травня український Іл-76 не вилетів з Делі в Катманду для евакуації українців, оскільки запчастини, які передали з України, не підійшли для літака. МЗС за свій рахунок забезпечив транспортний супровід і харчування громадян України, в готелях Катманду поселили 27 осіб. Ще близько 20 людей найближчим часом заселять в готелі столиці Непалу.

Варто зазначити , що декілька українців протягом доби самостійно повернулися на батьківщину. Ті, хто залишаються в Непалі, знаходяться в наметовому таборі на території резиденції почесного консула України в Катманду. У МЗС запевнили, що «наші громадяни забезпечені їжею, водою, та речами першої необхідності».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ